Cesta z dluhů může vést i skrze výkup nemovitosti

18. březen 2015

Dostali jste se do finanční tísně, neboť vám dluhy přerostly přes hlavu. Chcete se vyhnout jejich zesplatnění, soudním tahanicím a exekučnímu řízení, tedy situacím, které vaše dluhy navýší o nemalé náklady řízení? Chcete se vyhnout nucené dražbě vaší nemovitosti, která opět navýší náklady vymáhání a navíc se při ní nemovitost zpravidla neprodá za moc vysokou cenu? Pak vyzkoušejte výkup nemovitostí, který vás může ze svízelné situace snadno dostat. Podívejme se, jak takový výkup nemovitostí probíhá?

Průběh výkupu nemovitostí a jeho výhody

Máte-li nemovitost, kterou potřebujete rychle zpeněžit, je výkup elegantním řešením. Zásadní je především rychlost, která je nesrovnatelně vyšší než při prodeji nemovitosti přes realitní kancelář či na vlastní pěst. Díky výkupu za hotové tak snadno umoříte své dluhy. A že pak nebudete mít kde bydlet? Není tomu tak. Řada společností nabízí, že vám takto vykoupenou nemovitosti pronajme. Nebudete tak muset shánět jiné bydlení ani řešit případné stěhování.

Byt i dům

Je vcelku jedno, zda vlastníte byt nebo dům. Většina společností ochotně zrealizuje výkup domu i bytu. Najdou se však i takové, které vykupují komerční objekty, činžovní domy, chaty či chalupy i nemovitosti zatížené exekucí.

Je však pravdou, že výkup bytu bývá nejčastější a zpravidla také nejjednodušší.

Máte-li tedy až příliš hluboko do kapsy a přitom vlastníte nemovitost, naskýtá se vám možnost, jak svoji situaci snadno a rychle vyřešit. Při výběru vhodné společnosti, u které výkup zrealizovat, si společnost nejprve důkladně proklepněte. V každé oblasti se totiž najde pár nepoctivců. Ti se vám však díky internetu jen tak neschovají, a vy tak budete vědět, že výkup vaší nemovitosti provádějí poctiví a zkušení profesionálové.

Příspěvek Cesta z dluhů může vést i skrze výkup nemovitosti pochází z Výkupy nemovitostí

Napište nám
+420 720 620 320
Zadejte telefonní číslo a my vám zavoláme!