Jak probíhá spolupráce

Výkup nemovitosti probíhá jasně a přehledně

Po odeslání formuláře nebo žádosti o kontaktování Vás nejpozději do 24 hodin, většinou však ihned kontaktuje náš specialista na výkup nemovitostí. Po telefonu proberete základní požadavky na výkup nemovitosti. Zjistí případné právní vady na nemovitosti a navrhne možné řešení. Jsme odborníci na trhu nemovitostí tudíž nebudeme určovat žádné částky po telefonu a „mazat med kolem pusy“. Poté se domluvíme na termínu schůzky.

Na první schůzce se nepodepisují žádné neprůhledné smlouvy a neplatí žádné poplatky. Probereme do detailu Vaše zástavy, exekuce nebo dražební jednání a následný možný průběh spolupráce. Sdělíme Vám několik možných variant řešení Vašeho problému včetně předpokládané ceny za nemovitost. Vyberete si pro Vás nejvýhodnější variantu řešení a pokud budete mít zájem, a my věříme že ano začne naše spolupráce.

Po předložení dokumentů a Vašem souhlasu ihned kontaktujeme příslušné exekutory, banky. Zjistíme přesné dlužné částky. Již s nimi nemusíte komunikovat o všechno se postaráme za Vás.

Poté proběhne rozeslání financí a následné právní formality na katastrálním úřadě.

Jednáme čestně, průhledně a férově.

Mohlo by vás zajímat

Exekuce na byt

Exekuce na byt

Exekuce na družstevní byt

Exekuce na družstevní byt

Jak probíhá spolupráce

Jak probíhá spolupráce

Potřebné dokumenty

Potřebné dokumenty

Časté otázky

Časté otázky

Napište nám
+420 720 620 320
Zadejte telefonní číslo a my vám zavoláme!